top of page

Android and defined as "Humanoid-MTX"?

 We are your route to Human-Zygotian baby!!

images.jpg

Contact us today at: FPVL43FL234rJS-H

The Galaxy news logo.png

The Galaxy News

Your Source For All Truth

רקע כפתורים.png
123123123.jpg

מירוץ השוק השחור

כתבה ממומנת

תחנות הסחר גדלות מיום ליום אך עם כמות הסוחרים הישרים, גדלות גם כמות העסקאות של השוק השחור. השמועות החדשות והמדאיגות אצל הסוחרים הלא חוקיים, הן על סם חדש בעל השפעות חזקות ביותר ולא צפויות. סם מסוכן זה עוד לא התגלה כקיים מעבר לשמועות עליו, אך גם הדמיון נראה שממריץ את פורעי החוק כיום לרדוף אחר הדבר הבא. רבים מציעים סכום גבוה ביותר עבור כל מי שיימצא וימכור את הסם השמועתי, "אבקת כוכבים".

c9d2bfb7ad6e3344e31f769e99825d77.jpg

חמש ספינות החלל המובילות במוניטין בברית הפלגים

זקארי זיקסר

ברחבי הגלקסיה ישנן חלליות מדהימות שצברו מוניטין דרך משימות אין ספור, חטיפות מסוכנות והצלות מוצלחות, מחקר וסיוע לברית המשולשת במגוון דרכים. הנה עשרת החלליות המובילות בגלקסיה, מסודרות לפי המוניטין שלהן:

HF | The Nova Star - 1 

עם מוניטין של 245, החללית הזו היא החזקה והאמינה ביותר בגלקסיה. היא השתתפה במשימות אין ספור, ממשימות הובלה פשוטות ועד לקרבות במול היריבים המאיימים ביותר.

 

 HF | The Holy Queen - 2 

הקרוזר הגדולה הזו זוכה למוניטין של 232, והיא אחד החלליות המוערכות ביותר בגלקסיה. היא משמשת לרוב למשימות דיפלומטיות ומכילה מערך הגנתי מרשים.

TPF | The PeaceKeeper - 3 

למרות המראה הפשוט שלה, החללית הזו זכתה למוניטין של 211. בזכות המהירות ויכולת הניווט המתקדמת של חברי הצוות שלה. דירוג שצברה בקרב קסיופיאה (כ130 נק') בעקבות החיסולים הרבים שביצעה

CC | The Void Runner - 4 

​זו החללית המהירה ביותר בגלקסיה (200 K/S), עם מוניטין של 194. היא משמשת לרוב למשימות התקפיות ולתפיסת פושעים בסקטור אפסילון.

TPF | The Blackbird - 5 

החללית הזו זכתה למוניטה של 171 ומשמשת לרוב למשימות התקפיות וסודיות.

trixy.jpg

הזמנה לאירוע פתוח - 

הצי האנושי

דובר הצי האנושי

אדמירל גראנט זאיון, מפקד סקטור דלתא בצי האנושי, מזמין אתכן ואתכם לאירוע לציון 15 שנים לאסון בתחנה - 404.

 

האירוע יתקיים ב17.6.2799 בבסיס המפקדה הראשית, במתחם הבר - "Star-Balcony".

בתכנית

1. נאום והרמת כוסית חגיגית

2. מפגש חברתי בין אנשי ונשות הצי האנושי

3. מוסיקה באדיבות DJ Daedalus

4. פאב משקאות, פיצה (גם טבעונית)

5. תחרויות: טיסה וקרב, שעשועון הצי, משחקי שולחן

 

פרטים נוספים בקרוב

4rGbR6sX8joDMBNUFRPBNK.jpg

"גן העדן המרחף", מגיע לסקטור דלתא

תוכן ממומן

רשת המסעדנות GoodVibes ברשות משפחת בורטניק משיקה ספינת תענוגות חדשנית שתציע את שירותיה למי שיחפצו.

"אני מעריץ גדול של הקונגלומרט השמיימי והצי האנושי!" מספר בורטניק, חבר פעיל בקונגלומרט השמיימי, "החלטנו לתת הנחה לחיילות וקצינים בסקטור דלתא, מה.. גם להם מגיעה קצת חופשה"

הספינה צויידה במערכות הגנה מהמתקדמות בעולם, 3 שכבות של מרחבי הגנה.

"הספינה הזו יכולה לטוס בשדה קרב עם הבראקל, לחטוף אש כבדה וטיפה מהיין בכוסות הנוכחים על הסיפון לא תשפך..." מוסיף בורטניק.

מעתה יוכלו משרתי הצבאות בסקטור דלתא להנות מהנחה בשיט תענוגות, (לא צויין דבר לגביי הנחה למשרתי החזית) עם מגוון עצום של 46 מסעדות, קרוב לבסיסים שלהם. לכולם מגיעה חופשה, לא? 

jwu1c405.jpg

האם הצי לא מאוחד?

בזאזי סקיי

השבוע התכנסה הישיבה השנתית של ועדת הצי האנושי בבסיס הראשי, Arcadis1, בכוכב מאדים. הוועדה דנה בנושאים חשובים שערערו את הצי האנושי בשנה האחרונה, וציינה גם לשבח את ההישגים הצבאיים והפיתוחים הטכנולוגיים החדשים כמו טילי הניוק המשודרגים של התעשייה הצבאית, Thanatos, הזמינים לשימוש ספינות אם לדרג תתי-אדמירל.

 

במהלך הוועדה התקיימה הצבעה בנוגע לכניסת כוכב Astraeus-7 (שם של כוכב קיים) לחסות הצי האנושי ובכך לאפשר תמיכה כלכלית במושבת ה-Xeno הממוקמות שם.

בחדר הועדה תועדו ויכוחים רבים וההצעה אושרה בהבדל של 2 קולות בלבד.

 

"אין בכך צורך, הם גומעים מהמשאבים כאשר אינם מתפקדים לצי ואני לא רואה שום סיבה לקחת אותם תחת חסותינו. אנחנו מעצמה, כן, אבל אנחנו לא כאן כדי לעשות בייביסיטר לאף אחד. אנחנו צריכים לדאוג לעצמנו במיוחד עם המלחמה מול הברקאל." נאמר ע"י אדמירל דברה וויליאמס, הממונה על ספינות הצי בסגמנט E7.רק ב10 שנים האחרונות הצטרפו תחת חסות הצי האנושי 8 כוכבים ומושבות Xeno, בהן רק כ13% אחוז פוטנציאליים לשירות בצי.

 

"אני מאמין שזו הדרך להתפתחות שלנו, ולאחד את כולנו תחת אותם חוקים והסכמות. רק כך, אין אנחנו מול הם, כל עוד זו חברה שמיודדת איתנו או מעוניינת להתיידד איתנו אין סיבה שלא נעבוד ביחד ונתמוך אחד בשני." פרופסור כריס פנקו, ראש האיגוד עובדי הצי.

 

"בסופו של יום, זה עם אחר, שמגיע להם שיהיה להם את החופש שלהם והחוקים שלהם. חשוב שברחבי הגלקסיה יהיה לכל עם את החופש שלו ואת הדרכים שלו. לפעמים זה מרגיש שהפכנו לפס ייצור לחוזי הגנה וזכויות חוצנים." נאמר ע"י אדמירל רוס פיינהיימר, מנהל האגף הלוגיסטי הכללי של הצי.

 

למרות חילוקי הדעות, ההחלטה על כוכב Astraeus-7, התקבלה, אך הנושא עוד ממשיך לדיונים רבים, איך זה ישפיע על עתידנו הקרוב והרחוק?

יבוא יום, וניווכח.

Human-hand-touching-an-android-hand-Wall-Mural_eb878d20-a35f-4ca4-a34a-8fa5b3c7717d.jpeg

עידן חדש ביחסי האנדרואידים ובני האדם

ג'רום יוסיין

לאחר השידור החי המרעיש שהדהד בכל ערוצי התקשורת, אין הדבר משתמע לשתי פנים: הצי האנושי החזיק ביכולת לשליטה באנדרואידים ובעצם, ביטול הרצון החופשי של אומה שלמה! אך לא עוד...

האנדרואידים השיגו לידיהם את האמצעי שמפעיל את פרוטוקול A76 הידוע (לשמצה), וניפצו אותו לרסיסים לעיני צוות הספינה "האיקרוס" מהצי האנושי, ולעיני הגלקסיה כולה.

לא רק זאת, מכתב התנצלות רשמי פורסם ע"י אדמירל הצי מלקולם אטלס, ומעתה האנדרואידים הם בני חורין.

כעת, זהו דף חדש ביחסי האנדרואידים ובני האדם ואין לדעת כיצד יתעצב העתיד - האם ביחסים הדדיים שיובילו לשגשוג ושיתוף פעולה, או יחסי איבה מלווים ברצון לנקמה ובחרטה נצחית?

What's  on   Sector  Delta

f8a7d720e31589283fdea8fffda5be92.jpg

רוצח ההמונים המורשע חוזר לשרת בצי

פולצ'ינו פיו

לאחר 16 שנים בלבד, מייג'ור ג'נרל לשעבר - ג'ון קרקוסה, משתחרר מכלא לונאסה וחוזר לשרת בצי!

 ב-2784, ג'ון קרקוסה נשלח למאסר עולם בגין פשעי המלחמה בסגמנט i12 שבסקטור אפסילון. בעבר שירת שנים כמייג'ור ג'נרל עטור שבחים אך דרגותיו הוסרו. קרקוסה נכלא לאחר חקירה שהסתיימה בהרשעתו בגין חוסר ציות לפקודה שהובילה למוות של כ-4000 בני אדם וזנים נוספים, רבים מהם חפים מפשע. 

 

הכניסה לאזורים אלו נאסרה באותה התקופה אך תמונות שדלפו מזירת האירוע חושפות מראות קשים על תחנת חלל מסווגת שהושמדה ע"י ספינת האם שהייתה ברשות המייג'ור ג'נרל. מאופי המשימה המוגדרת כ-"חשאית בדרג A", פרטים רבים לאירוע המדובר מסווגים תחת הסכמות קונפדרציית ברית הפלגים האנושיים.

 

השחרור המוקדם והמפתיע של קרקוסה הנו מהלך שעורר תגובות שונות בסקטור, בכירים בקונגלומרט הביעו התנגדות בטענה שלמרות ההצלחות הרבות שהביא בזמנו, הוא אינו תואם את החזון המאוחד של הקונפדרציה. אחרים, בעיקר מצד צעירי החזית הפטריוטית רואים בו לוחם חופש שנכלא בנסיבות קונספרטיביות, בשל דעותיו הזנופוביות לכאורה. רבים סבורים שחרורו המוקדם וחזרתו לתפקיד פיקודי היא ההוכחה לכך, בעיקר כאשר מתקיימת כסות פרסומית לאירוע.

 

תוכן ההקלטה הידועה, בה נשמע ומאומת קולו של קרקוסה: "ידעתי בדיוק למה אני נכנס… אל תטיפי לי מוסר… רובם בכלל לא היו בני אדם… *דופק על השולחן* תשמעי תשמעי תשמעי תשמעי… את שואלת אותי, באיזה זכות? חפים מפשע תמיד יהרגו במלחמה… ותמיד יהיו מי שיטילו ספק במבצעים כאלה, אבל אני אומר לך כאן, זו לא רק הזכות שלנו לבצע כאלה משימות, זו החובה שלנו לא להשאיר יצורים נאלחים שכמותם בחיים."

 

קרקוסה מוצב כעת בבסיס הצי האנושי בסקטור דלתא ויחל לשרת כקפטן ספינת קרב.

star_citizen_gameplay_video-20622.jpg

עידן המרחבים הדיגיטליים

קפנר גרן

העולם הדיגיטלי הולך וגדל ואיתו כמות הפורשים. עד כה אחוז הפורשים הגדול ביותר הגיע ל-24% בתת-סקטור אפסילון-5 במרכזי האוכלוסיה, אך יצאנו לחקור את היישובים המרוחקים בסקטור דלתא לברר את מצבם.

נראה כי יש כמה וכמה המעוניינים בחיי הדיגיטל גם באיזורים הרחוקים יותר, אך המעבר הדיגיטלי לא זול, ורבים לא מסוגלים להרשות לעצמם לפרוש במצבם הכלכלי.

 

לשם כך, לפני כ-7 שנים התארגנה עמותת "פיקסל" אשר פועלת על מנת לאפשר למשפחות המתקשות כלכלית ובמיוחד לחסרי הבית להשיג את האירידיום הנדרש להם לביצוע המעבר אל העולם הדיגיטלי. 

 

עמותת "פיקסל" מאמינה כי העברת אנשים אלו אל הסביבה הדיגיטלית גם יחסוך משאבים בעתיד הרחוק וגם יאפשר לאנשים אלו להתקיים ללא הסבל והקושי שנפל עליהם לאור מצבם הכלכלי.

אם ברצונכם לתרום לעמותה, באפשרותכם לשלוח את הסכום הרצוי אל #$37Ar$eP*32

972bc19b7d758cbc138a9210d11819ff.jpg

תחנת הסחר הגדולה בדלתא

הוגר כאליד

תחנת NEXUS 13 הוכרזה כתחנה הגדולה ביותר לסחר בסקטור דלתא, שוב חברת NEXUS מוכיחה עצמה כמעצמת סחר. 

מחפשי עניין רבים הגיעו כדי לסחור ולבצע משימות עבור תחנת NEXUS היחודית הממוקמת בסגמנט B11 בכוכב 

Granet Star Gamma-2

d1d0bf9ff51fb863897893563f55ba25--wip-scifi.jpg

היעלמות מסתורית בכלא לונאסה

רוג'ר אגבולוס

שוב שמועות סביב הכלא המאובטח ביותר בגלקסיה - האם ייתכן שאסיר ידוע נעלם באישון לילה?
כל קוראינו וצופינו וודאי מכירים את הפושע הבין-גלקטי הידוע המכונה זאקס (ZHAX), שביצע פשעים רבים לאורך שנים. בין פשעיו הידועים - גניבת התחמושת מבסיס הצי האנושי בתת-סקטור אפסילון-3, התחזות לקצין בכיר והקראת נאום בטקס סיום קורס קצינים בבסיס ליברטי, וכמובן - שוד הקזינו הידוע בסטארלייט-סיטי. לאחר שנתפס ע"י הצי האנושי, נגזר על זאקס לבלות את שארית חייו בכלא לונאסה.
שמועות הגיעו לאוזנינו שלאחרונה נראה כי זאקס לא נצפה עוד בכלא. האם הוא נשלח לבידוד או לצינוק? האם הועבר למקום אחר? האם שוב הצליח לחמוק … ? 
מקום הימצאו אינו ידוע. תגובת הצי האנושי: "כלא לונאסה מתפקד כהרגלו והשגרה נמשכת. אל דאגה."

66854a8552f8013a4fc814ce136ecf20.jpg

הטירוף בזטא ממשיך.

טרבור בילן

מזה מספר ימים שאני, טרבור בילן, עוקב בשקיקה אחריי המתרחש בסקטור ZETA.
ההתרחשויות האחרונות הן לא עוד ריב בין כנופייה כזו או אחרת, מדובר לכל הפחות בתקרית בינלאומית בין הצי האנושי לכוכב האנדרואידים שנמצא במערכת Tierra.
קשה ללמוד את המרתחש שכן הכל נעשה בחשאי והצדדים מסרבים להגיב באופן רשמי. בשיחות שלי עם גורם בכיר אני לומד כי זה לא עניין של מה בכך שיגמר באחת, אלא רצף של תקריות לא מקריות המסכנות את הפוטנציאל ליחסים דיפלומטיים בין כוכב האנדרואידים לצי האנושי.

ביממה האחרונה, מחוללי העניין באיזור היו ספינה בשם Sailor Mars שנצפתה נסוגה מאותו בסיס מסווג שהותקף לפני מספר שבועות.

 

c800f5025733c5aaebc7054fe5c1460e.jpg

קרב יוצא דופן

רג'ינה קיי

מערכת הכוכבים Talitha הפכה בחודשים האחרונים לזירת קרב אכזרית אשר גווה קורבנות רבים.

בשבוע שעבר, נתקל צוות ספינה שנכח באזור בתקרית לא שגרתית בה נצפו 3 ספינות קרב של החזית הפטריוטית אל מול 2 ספינות בראקל כאשר הן בקרב שהחל במקום לא ידוע והתגלגל למערכת Talitha, ספינות הבראקל מחקו קליל את ספינות החזית.

צוות "Hyperion" מבסיס Daedalus 1, צוות שזה עתה החל את שירותו בצי, תקף את ספינות הבראקל והכריע את שתיהן!

הצוות בפיקודו של קפטן דימה מילר, הביעו פה אחד את צערם על התקרית האיומה בה נהרגו 13 אנשי צוות מהחזית. 

 דירוג הצוות המתחיל עומד כעת על 21, לא רע לצוות מתחיל.

istockphoto-1357270292-612x612.jpg

שיפור ניכר בסוגיית הזהויות הגנובות

ניס קווין

תחושת הבטחון שבה לעת עתה לאנשי הצי האנושי לאחר מספר דיווחים על התקנת מערכות מידע מעודכנות וחדישות בשורות הצי.

דובר הצי מוסר כי מעתה יהיה קשה ביותר לזייף ובעיקר להחליף בין זהויות שונות.

לפני מספר שעות יצאו דוברי החזית הפטריוטית, דובר הצי האנושי ודובר הקונגלומרט השמימי בהודעה משותפת בנוגע להתקנה הדדית ואחודה של למערכת מידע מתוצרת NOVA>LOG, לפי הבירור הראשוני שביצענו, החל מהחודש הקרוב כל משרתת פעילה באחד הצבאות תוכל לסרוק זהויות ולוודא שאכן סטטוס מספר הזהות הסריאלי אמין.

כולנו תקווה שהטכנולוגיה תמשיך לשרת אותנו בעניין זה.

21- Icarus Pathfinder.jpg

הצי האנושי הציל אדם מפני חוטפיו

זלדה דניס

כוחות הצי מאז מלחמת הברקאל הראשונה הגנו על העם האנושי מפני אויבינו, אך נראה שאינם גם שוכחים את האיומים האישיים יותר בקרב האנושות.

מקורותינו מספרים כי לפני מספר שבועות נחטרף באישון לילה סוחר מוכר באחת מתחנות המסחר הגדולות בסקטור דלתא.

 

להצלתו מידי חוטפיו יצאה למשימה ספינת הצי האנושי "האיקרוס", אשר נבנתה ונכנסה לשירות הצי בחודשים האחרונים.

 

עוד מתרחש בירור כל הפרטים על המתרחש, אך עד כה נודע על קרב שהתחולל בסגמנט G14 והסתיים בחילוצו של הסוחר.

אך גם בחילוץ כה אישי ע"י ספינה קרבית של הצי מעלה שאלות רבות על עבודת הצי והמאמצים המושקעים כלפי הברקאל.

 

מדוע נחטף הסוחר, וע"י מי? ומדוע נשלחה ספינת קרב של הצי לחילוץ סוחר יחיד?

האם מדובר במבצע סודי, או בקשר מיוחד אל הסוחר?

 

מוקדם עדיין לומר.

66854a8552f8013a4fc814ce136ecf20.jpg

מה חלליות של הצי עושות בסקטור זטא?

טרבור בילן

את המידע הבא הצי לא היה רוצה שתגלו.

 

**דיסקליימר: אין חדשות הגלקסיה חייבים בצנזורה הצבאית החל מתאריך 2.2.2799 - מיום הפרטת מערכת העיתון**

בתאריך 5.5.2799 הגיע לידינו דיווח על ספינות של הצי האנושי [Sonata-12, Icarus] אשר נצפתו בקרבת כוכב האנדרואידים "3-Tierra".

בנוסף דווח כי נעלמו עקבותיו של אנדרואיד, שומר מתקן מסווג בקרבת 3-Tierra.

מה פשר העניין? מדוע הצי מסרב להגיב למערכת גלקסי ניוז? מה התרחש בקרבת הכוכב המרוחק בסקטור זטא? 

נראה כי מתקיימים חילופי דברים בין הצי האנושי לבין כוכב האנדרואידים בסגמנט R13, אך השאלות ממשיכות לצוף. ניכר כי ספינות פיראטיות רבות מצאו עניין במתרחש.

Capture.PNG

מבוקש - אסיר נמלט.

כתבה ממומנת - הצי האנושי

הצי האנושי מבקש סיוע במציאת אסיר בטחוני [דרג A] אשר נמלט ממתקן כליאה בסקטור אפסילון, רגע לפני העברתי לכלא לונאסה השמור.

בתאריך 8.6.2799, נתפס "הופר בארט" - מרגל בעל דרגה בכירה בחזית הפטריותית. הוא נאסר לאחר מאמצים של מודיעין הצי האנושי ובהובלת ספינת החלל "Caracal" בהנהגת קפטן ג'יימס ברין אשר הצליחו להתחקות אליו ובכך לסייע לכוחות הצי לאתרו מספר ימים לאחר שפגשו בו.

 

מהתחקיר עולה כי האסיר אינו פעל לבדו וככל הנראה הצליח לשגר מסר למחלציו שהגיעו עד למתקן הכליאה:

Junria Jail Facility - P10 | Acubens-2

הם פרצו לתא המאסר שלו באמצעות עגינה ארעית ובאמצעי הסוואה.

במחלקה ממנה חולץ, נותרו 5 גופותיהם של הסוהרים במתקן. מאז, נעלמו עקבותיו.

על כל פרט מידע, באם יאומת, יועבר מיד לחשבון משתף הפעולה, סכום לא מבוטל של אירידיום.

בהחזרת המבוקש מת - 1,000 אירידיום.

בהחזרת המבוקש בחיים - 2,500 אירידיום.

 

למען השלום והשגשוג. 
 

"חדשות הגלקסיה" הננו גוף משפטי פרטי המסקר פעילות בגלקסיה בכל תחום. 

bottom of page